slider slider slider

Pokládáme podlahy

Malujeme, lakujeme

Prodáváme podlahy

Www-pvc Prodáváme, pokládáme koberce, PVC, podlahy - malujeme, lakujeme

Potřebujete koupit koberec, PVC, vinylovou, plovoucí, nebo dřevěnou podlahu? Nevíte si rady s její pokládkou? Případně byste rádi při této příležitosti vymalovali? Pak jste na správném místě. Podlahovou krytinu si vyberete na našem e-shopu levnekoberce.eu. Na reálný vzorek se přijdete podívat na vzorkovnu. Náš zkušený technik navrhne postup realizace a spočítá kolik Vás bude celá akce stát. Díky tomu, že disponujeme více pracovními partami, dokážeme ve většině případů nastoupit na realizaci zakázky v krátké době.

Co umíme...

Podlahářství

Položíme každou podlahu. Podlahovou krytinu vyberete na e-shopu, nebo v naší vzorkovně. Více pracovních part = rychlý nástup na realizaci. Nejsme omezeni velikostí zakázky.

Více zde

Malíři

Malujeme, lakujeme. Kdo Vám může garantovat skutečně odborníka? Náš parták je vyučený malíř - lakýrník s více jak dvacetiletou praxí a kilometry vymalovaných ploch.

Více zde

Prodej podlah

Můžete využít nabídku jednoho z největších e-shopů na podlahové krytiny v ČR. Nebo nás navštivte v naší vzorkovně a vyberte si přímo ze vzorků. Budete vítáni.

Více zde