Malování, lakování

Malir-sedy_clipped_rev_1 

U malířiny je to velice podobné jako u pokládky podlah. Vzít štetku (váleček) do ruky a vymalovat byt zvládne přece každý domácí kutil a nemusí se platit za práci. Otázkou je kolik času zabere takové domácí malování a co teprve když se objeví problém s podkladem. Co třeba taková izolace (a nebavíme se o izolaci proti vodě) a nebo bandážování? To jsou přesně důvody proč si objednat malování u nás. Pan malíř pokojů Vám ušetří čas a budete mít jistotu, že Vám nově vymalované stěny třeba nezežloutnou.

Stejné je to i u lakování. Věřili by jste, že udělat nový nátěr radiátorů v celém bytě nemusí být otázka několika dnů, ale že to lze zvládnout za necelý den? I lakování si můžete objednat u nás. Lakýrník vybavený správnými nástroji a letitými zkušenostmi Vám ušetří spoustu času.

Jak to probíhá:

Kontaktujte nás pomocí telefonu, případně emailu. Technik provede provede prohlídku a zaměření prostoru. Zároveň Vám řekne jaký technologický postup bude potřeba použít a vypracuje finální cenovou nabídku. Zaměření, vstupní konzultace a kalkulace je zdarma.

Po odsouhlasení ceny domluvíme harmonogram zakázky. Pro malování je naprosto nezbyné zajistit temperování objektu minimálně na 15oC. Pozor!! Nestačí teplota vzduchu, musí být ohřátý malovaný povrch. Dále je potřeba zajistit přístup k vodě a v případě stříkání i el. energii 220V.

Prováděné práce:

- škrabání staré malby

- štukování

- opravy malby po proteklinách, po nikotinu

- opravy prasklin zdí

- vlastní malování

- nátěry radiátorů, zárubní, zábradlí..

- nátěry dveří, oken

- nátěry podlah

Kontakt: technik ve službě tel: 725 487 518, e-mail: podlahari@falionet.cz