Nás se bát nemusíte

Naše firma je na trhu od roku 2010. Od samého počátku se zaměřuje na prodej koberců, PVCn vinylových podlah a jejich pokládku. V roce 2019 jsme doplnili službu pokládky podlah o malování a lakování.

Hlavní část prodejů je realizována přes internet v zemích střední a západní Evropy. Kromě českého e-shopu levnekoberce.eu, provozujeme pro německy mluvící země e-shop gunstigeteppiche.de, pro Francii pak e-shop moquettepascher.fr a nesmíme taky zapomenout na Slovensko a e-shop lacnekoberce.eu.

Po celou dobu naší činnosti je u nás k dispozici zkušený podlahář a tak je zákazníkům nabízena i pokládka podlah všeho druhu. Díky nárustu zakázek se naše podlahářství stále rozrůstá a v současné době můžeme pracovat na několika zakázkách najednou. Každé pokládce věnujeme maximální pozornost a nerozlišujeme mezi malou a velkou zakázkou.

I když jsme se tomu bránili, tak jsme postupně nenápadně rozšíli naše služby o malování a lakování. Ukázalo se, že pro hodně klientů znamená pokládka nové podlahy i nově vymalované stěny, případně nově nalakované dveře, radiátory atd.. Malá rekonstrukce bytu, nebo kanceláře na klíč tak není pro nás žádný problém. Bonusem pro naše zákazníky je, že u nás maluje a lakuje skutečně vyučený řemeslník malíř-lakýrník.