Pokládka podlahy

podlahář    I když pro některé lidi je podlahář ten, co má na sobě montérky, v kapse kudlu a za nehorázné peníze položí koberec, nebo PVC, tak histrorie ukázala, že často i na věci, které vypadají jednoduše jsou potřeba správné nástroje a zkušenosti. A to je ten důvod proč si objednat pokládku podlahy u nás. Kromě toho,že získáte správně položenou podlahu, zároveň zjistíte, že ani ta cena není tak nehorázná.

 Jak to probíhá:

Vyberte si koberec, PVC, lino, vinylovou podlahu, nebo plovoucí podlahu na našem e-shopu levnekoberce.eu, případně se zastavte každý všední den na naší vzorkovně. Svoji návštěvu domluvte prosím předem, aby jste měli zaručen klid na výběr Vaší podlahy.

Váš byt, kancelář, nebo jakýkoliv jiný prostor zaměříme a vypracujeme finální cenovou kalkulaci. Zaměření, vstupní konzultace a kalkulace je zdarma.

Po odsouhlasení ceny domluvíme harmonogram zakázky. Pro pokládku podlahy je naprosto nutné zajistit v objektu teplotu 15oC. Dále je potřebný přístup k el. energii 220V a v případě stěrkování je nutný přístup k vodě.

Prováděné práce:

- vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou

- montáž OSB desek

- pokládka koberce

- pokládka PVC, lina

- pokládka vinylové podlahy

- pokládka plovoucí podlahy

- pokládka dřevěné podlahy

Kontakt: technik ve službě tel: 725 487 518, e-mail: podlahari@falionet.cz