Falionet Plus s.r.o.
Menu
Falionet Plus s.r.o.
Menu

O nás

Vlastní vzorkovna v Praze

E-shop s podlahovými krytinami

25 let zkušeností s podlahami

Nás se bát nemusíte

Naše firma je na trhu od roku 2010. Od samého počátku se zaměřuje na prodej koberců, PVC vinylových podlah a jejich pokládku. V roce 2019 jsme doplnili službu pokládky podlah o malování a lakování.

 

Prodej podlahových krytin online a v Praze

Hlavní část prodejů je realizována přes internet v zemích střední a západní Evropy. Kromě českého e-shopu levnekoberce.eu, provozujeme pro německy mluvící země e-shop gunstigeteppiche.de, pro Francii pak moquettepascher.fr a nesmíme taky zapomenout na Slovensko lacnekoberce.eu.

Navíc máme i vlastní kamennou vzorkovnu v Praze do které se můžete přijít podívat, abyste nešlápli s výběrem nové podlahy vedle.

 

Zkušený podlahář

Po celou dobu naší činnosti je u nás k dispozici zkušený podlahář a tak je zákazníkům nabízena i pokládka podlah všeho druhu. Díky nárůstu zakázek se naše podlahářství stále rozrůstá a v současné době můžeme pracovat na několika zakázkách najednou. Každé pokládce věnujeme maximální pozornost a nerozlišujeme mezi malou a velkou zakázkou.

 

Malování a lakování

I když jsme se tomu bránili, tak jsme postupně nenápadně rozšířili naše služby o malování a lakování. Ukázalo se, že pro hodně klientů znamená pokládka nové podlahy i nově vymalované stěny, případně nově nalakované dveře, radiátory atd.

Malá rekonstrukce bytu, nebo kanceláře na klíč tak není pro nás žádný problém. Bonusem pro naše zákazníky je, že u nás maluje a lakuje skutečně vyučený řemeslník malíř-lakýrník.

Kontaktujte nás

Petr Vlasák
Falionet plus s.r.o.
Nad Olšinami 448/5
100 00 Praha 10
Podlahy v Praze - vzorkovna
Vzorkovna

Falionet plus s.r.o.
Nad Olšinami 448/3
100 00 Praha 10

zobrazit na mapě

Pokud se nás chystáte navštívit ve vzorkovně, zavolejte prosím předem. Jsme tu celý den, ale naše vzorkovna je malá a je nekomfortní, když se náhodou sejde víc zákazníků najednou. Děkujeme

    Odesláním formuláře nám udělujete souhlas k zpracování Vašich údajů za účelem reakce na Vaši zprávu. Chráněno reCAPTCHA - Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

    Působnost v Praze a Středních čecháchPůsobnost v Praze a Středních čechách