Falionet Plus s.r.o.
Menu
Falionet Plus s.r.o.
Menu

Sisalové koberce navazují na dlouhou historii různých rohoží, které se v některých částech světa vyrábějí do současnosti (například bambusové rohože a rohože z tzv. mořské trávy).

V současné době se z listů agáve sisalové vyrábějí velice odolné koberce, které se používají například na schodiště, do chodeb, salonů, případně hotelů a restaurací.

Zároveň v naší kolekci najdete koberce, kde je sisal kombinovaný s vlnou. U těchto koberců se snoubí pevnost a odolnost sisalu s hebkostí vlny. Tato kombinace je přímo předurčena k použití do obytných prostor.

Sisalové koberce, stejně jako vlněné a stejně jako dřevěné podlahy vytváří velice příjemné klima v interiéru a dodávají mu určitou solidnost. Zároveň jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů.

Domluvme si termín

Petr Vlasák
Falionet plus s.r.o.
Nad Olšinami 448/5
100 00 Praha 10
Podlahy v Praze - vzorkovna
Vzorkovna

Falionet plus s.r.o.
Nad Olšinami 448/3
100 00 Praha 10

zobrazit na mapě

  Odesláním formuláře nám udělujete souhlas k zpracování Vašich údajů za účelem reakce na Vaši zprávu. Chráněno reCAPTCHA - Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

  Působnost v Praze a Středních čechách

  Kolekce sisalových koberců

  Novinka
  Sisalový koberec Allegro

  Allegro

  2 055 Kč
  Mám zájem

  Koberce Allegro mají konzervativněji pojatý design, jedná se o pravidelně se střídající vyšší smyčky s nižšími, vyšší jsou orientovány horizontálně, nižší pak vertikálně. Tento design má tu výhodu, že se skvěle hodí k moderním i klasickým bytovým interiérům.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Colora

  Colora

  2 121 Kč
  Mám zájem

  Robusní proplétaný vzor s provazci vláken o síle 15 mm vytváří nádherný design koberce Colora. Při bližším pohledu pak zjistíme, že každý provazec se skládá z několika vzájemně ladících barev vláken. Použitím tohoto koberce získáte designově zajímavou solidní podlahu vhodnou do všech interiérů.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Lanagave Super

  Lanagave Super

  1 919 Kč
  Mám zájem

  Zcela přírodní koberec, který jsou vyroben z vlny a sisalu (60% vlna, 40% sisal). Díky vlně je jeho povrch příjemně hebký na dotek Povrch je tvořen z vlněných smyček uspořádaných do pravidelných řádků. Smyčky dosahují výšky 6,5 milimetru, výplň mezi jednotlivými řádky je vyrobena z již zmíněného sisalu. Role jsou v šíři 4 metry.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Maori

  Maori

  2 121 Kč
  Mám zájem

  Koberec vyrobený ze sisalového vlákna a vlny (60 % sisal + 40 % vlna), kdy vlněné smyčky tvoří hlavní nášlapnou vrstvu koberce. Povrch je tvořen vlněnými smyčkami (1 cm), které jsou uspořádány do pravidelných řádků a sloupců. Prostor mezi smyčkami je poté vyplněn zmiňovaným sisalem. Koberec je velice univerzální a může být použit v moderních i starších interiérech, všude bude vypadat naprosto skvěle. Role běžně dodáváme v šíří 4 metry.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Moko

  Moko

  2 121 Kč
  Mám zájem

  Proplétaný vzor, kde se pravidelně střídají sisalové provazce s vlněným vláknem. Výsledkem je příjemně drsný povrch koberce ozvláštněný vizuálním rozdílem mezi vlnou a sisalem velikost smyček je 1 x 2 cm. Moko se vyrábí v šíři 4 m a v 6 barvách.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Samoa

  Samoa

  2 121 Kč
  Mám zájem

  Zajímavý plastický vzor koberce Samoa je tvořen kombinací sisalového vlákna (75%) a vlny (25%). Prolétané sisalové provazce tvoří základ vzoru. Světlá vlněná vlákna pak dodávají koberci základní vzor. Díky kombinaci vlny a sisalu je koberec velice přijemný na dotek.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Tasmania

  Tasmania

  2 121 Kč
  Mám zájem

  Koberec tvořený sisalem a vlnou. Sisalové provazce o síle 1 cm tvoří základní proplétaný vzor. Vlněná vlákna pak tvoří čtvercový vzor o velikosti 5 cm. Tasmanii můžete použít jak do bytu, tak i do klidné luxusní kanceláře. Dodáváme v šíři 4 m.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Togo

  Togo

  1 985 Kč
  Mám zájem

  Koberec s jedinečným tkaným vzorem tvořeným silnějšími provazci vláken (10 mm) ve svislém směru a doplněný slabšími horizontálními provazci. Všimněte si “uskočení“ svislých provazců, které dodává koberci při pohledu z pohledové výšky na zajímavosti.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Oblíbený
  Sisalový koberec Urban Plus

  Urban Plus

  1 919 Kč
  Mám zájem

  Oblíbený koberec Urban plus je tvořen jemným proplétaným vzorem. Použitím této krytiny získáte velice decentní, zajímavou podlahu, ke které určitě nebude problém doladit celý interiér. Provazce vláken jsou silné pouhé 2 mm.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Zambesi

  Zambesi

  1 985 Kč
  Mám zájem

  Tkaný vzor koberce Zambezi tvoří vždy dva provazce vláken o síle 8 mm ve vertikálním směru, které jsou doplněny slabými provazci ve směru horizontálním. Z pohledové výšky uvidíte elegantní koberec, kde silné provazce tvoří na sebe nenavazující “válečky”.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Bellevue

  Bellevue

  1 653 Kč
  Mám zájem

  Porozhlížíte se po koberci, který bude mimo krásný design i velice praktický? Máme pro vás řešení! Bellevue s klasickým dekorem rybí kosti, který se dá kombinovat jak starším, tak novějším nábytkem. Uplatnění najde ve všech místnostech, či objektech s nadprůměrným provozem, například chodby, schodiště, restaurace, společenské místnosti. Tento koberec má ideální výšku 5 milimetrů, kde nebudou vidět vyšlapané cestičky.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Broadway

  Broadway

  1 985 Kč
  Mám zájem

  Pravidelný kosočtvercový vzor proplétaných, různě silných provazců vláken tvoří krásnou plastickou podlahu, která najde své místo jak v klasickém, tak i moderním interiéru. Velikost vzoru je 15 cm.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec City

  City

  1 348 Kč
  Mám zájem

  Konzervativně pojatý vzor se skládá z sisalových smyček, které tvoří koberec ladící s moderním i klasickým nábytkem. Vřele doporučujeme kombinaci s dřevem, která vytvoří nádherný kontrast. Koberec dosahuje ideální výšky 5 milimetrů a dodáváme ho v čtyřmetrových rolí.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec City Stripe

  City Stripe

  1 413 Kč
  Mám zájem

  Pevné smyčky sisalových provazů, které pravidelně střídají dvě barvy, vytváří krásnou skoro až technicky přesnou podlahu. Výška koberce je 5 mm. Doporučujeme tento koberec jak do bytu, tak i do kanceláře.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Cosmo

  Cosmo

  1 413 Kč
  Mám zájem

  Pokud hledáte elegantní řešení podlahové krytiny ve vašem domě, tak vás Cosmo jednoduše nadchne svým vzhledem. Svrchní vrstva je tvořena proplétanými, rsuzně širokými provazci sisalového vlákna. Horizontálně vedené provazce se střídají se silněnjšími vertikálními a tvoří opravdu pěkný dekor, který skvěle ladí s dřevem i kovem. Výška koberce dosahuje pouhých 5 milimetrů díky čemuž nebudou vidět vyšlapané cestičky.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Kalahari

  Kalahari

  2 064 Kč
  Mám zájem

  Pokukujete po luxusním, přírodním koberci? Tak vyzkoušejte tento líbivý sisalák! U koberců Kalahari je docíleno vyššího komfortu přidáním ovčí vlny (25 %), díky které je koberec měkčí. Když se na Kalahari podíváte z pohledové výšky, uvidíte svrchní část tvořenou pravidelně uspořádanými bílo - béžovými smyčkami vlny a zlatavými smyčkami sisalu, které tvoří opravdu pěkný vzor. Dodáváme v šíři 4m.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Kivu

  Kivu

  1 805 Kč
  Mám zájem

  Na poměry sisalových koberců pestrý koberec. Tkané jednobarevné provazce sisalových vláken jsou ve vertikálním směru oživené světlým proužkem. Tím je dosaženo zajímavého drobného vzoru, který Vás nebude nijak omezovat při tvorbě interiéru. Celková výška koberce je pouze 5mm.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Sisalový koberec Sapphire

  Sapphire

  1 985 Kč
  Mám zájem

  Robusní, pravidelný, čtvercový vzor, doplněný jednobarevným vláknem dává koberci Sapphire opravdu luxusní vzhled. Velikost vzoru jsou 2 cm. Vhodný jak do moderního, tak i klasického interiéru.

  Barevné varianty
  Mám zájem

  Kde si prohlédnout vzorky naživo?

  Výběr podlahy ve vzorkovně

  Můžete se zastavit u nás na vzorkovně v Praze 10 a podlahu si vybrat tady

  Rádi Vás uvidíme a pomůžeme s výběrem. Jen si prosím domluvte termín návštěvy, aby jsme vzorkovnu rezervovali pouze Vám.

  Výběr podlahy přímo u Vás

  Naložím vzorky do auta a přijedu za Vámi, kde můžete ladit podlahu přímo k Vašemu interiéru

  Na základě víc jak dvacetiletých zkušeností mohu pomoci s výběrem. Za službu účtujeme poplatek 2000,- Kč, který při objednávce nabízené podlahové krytiny odečteme z finální faktury. Ozvěte se, domluvíme si termín.

  Působnost v Praze a Středních čechách
  arrow-left