Falionet Plus s.r.o.
Menu
Falionet Plus s.r.o.
Menu

Historie vlněných koberců je opravdu dlouhá. Vždyť nejstarší nalezený vlněný koberec pochází z 5 století před naším letopočtem.

To znamená, že vlněné koberce jsou součástí lidských obydlí již neuvěřitelných 2500 let. Samozřejmě první byly ručně vázané koberce. Až v nedávné minulosti (v porovnání s historií vlněných koberců) se tyto koberce začaly vyrábět strojově.

V současnosti, stejně jako po celou historii, jsou vlněné koberce ceněnou součástí interiéru. Mají velký vliv na zateplení místnosti.

Na rozdíl od umělých materiálů příznivě ovlivňují klima v interiéru. Vlněný koberec už jen svojí historií dává pocit solidnosti a určitého luxusu.

V neposlední řadě je velice šetrný k životnímu prostředí. Je vyroben takřka ze 100% z obnovitelných materiálů.

Domluvme si termín

Petr Vlasák
Falionet plus s.r.o.
Nad Olšinami 448/5
100 00 Praha 10
Podlahy v Praze - vzorkovna
Vzorkovna

Falionet plus s.r.o.
Nad Olšinami 448/3
100 00 Praha 10

zobrazit na mapě

  Odesláním formuláře nám udělujete souhlas k zpracování Vašich údajů za účelem reakce na Vaši zprávu. Chráněno reCAPTCHA - Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

  Působnost v Praze a Středních čechách

  Kolekce vlněných koberců

  Vlněný koberec BellagioVlněný koberec Bellagio

  Bellagio

  1 587 Kč
  Mám zájem

  Již na první pohled je zřejmé střídání vyšších smyček o výšce 6 mm s nižšími ve svislých liniích s rozestupy půl centimetru, které vytváří univerzální design hodící se do klasických i moderních interiérů. Kolekce obsahuje 5 barev

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec TitanVlněný koberec Titan

  Titan

  2 055 Kč
  Mám zájem

  Vzor tvoří vyšší a nižší smyčky uspořádané do úhlopříček ve kterých jsou nižší smyčky střídány vyššími, ty dosahují délky 1 centimetr. Tento design nápaditě připomíná oku lahodící oblázkovou pláž.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec Malta

  Malta

  1 985 Kč
  Mám zájem

  Kolekce koberců Malta nabízí estetický zážitek i vysokou míru komfortu. Povrch je složen ze smyček dosahujících výšky 11 milimetrů. Ty jsou uspořádány do úhlopříček. Při pohledu z výšky, pak koberec působí příjemným dojmem měkkých vlněných váčků, které jsou ovšem příjemné i na skutečný došlap.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec Berlin

  Berlin

  1 489 Kč
  Mám zájem

  Velice oblíbený vzor mezi vlněnými koberce. Design tvoří nepravidelně rozmístěné vyšší a nižší smyčky. Celková výška koberce je 8 mm s tím, že 2 mm zabírá podkladová část. Vhodný i pro lehce zatěžované kanceláře. Můžete vybírat z pěti barev.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec London

  London

  1 348 Kč
  Mám zájem

  Vzor koberce London tvoří poměrně vysoké a husté smyčky nepatrně rozdílných výšek. Celková výška koberce je 8 mm. Jako celek pak koberec působí na podlaze klidným dojmem a neklade si za cíl být dominantou interiéru. Na výběr je pět přírodních barev.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec SydneyVlněný koberec Sydney

  Sydney

  1 631 Kč
  Mám zájem

  Koberce Sydney tvoří přísné řady a sloupce stejně vysokých smyček hustě natlačených k sobě. Vzniká tak jemný vzor, který vhodně doplní jak klasický, tak moderní interiér. Výška smyček je 6 mm. Výběr je ze sedmi barev.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec WellingtonVlněný koberec Wellington

  Wellington

  1 631 Kč
  Mám zájem

  Zajímavý design koberce Wellington, je tvořen vyššími 7 mm smyčkami, které jsou uspořádány do pravidelných řádků a sloupců, prostor mezi nimi je naopak vyplněn nižšími ve vodorovných řádcích. Vzniká tak velice zajímavý plastický vzor. Na výběr je sedm přírodně laděných barev.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec SavannaVlněný koberec Savanna

  Savanna

  1 631 Kč
  Mám zájem

  Na první pohled konzervativní design skvěle zapadne do všech interiérů. Profil koberce je tvořen vyššími a nižšími smyčkami, které se nepravidelně střídají. Koberec dosahuje celkové výšky 1 cm s tím, že nejvyšší smyčky mají 6 mm. Kolekce obsahuje 6 barev.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec HawaiVlněný koberec Hawai

  Hawai

  1 489 Kč
  Mám zájem

  Z pohledové výšky máte pocit, vzor je utvořen z malých čtverečků. Tento dojem tvoří různě silné smyčky ze tří různobarevných přízí. Tato různobarevnost narušuje a oživuje konzervativní vzhled tohoto koberce. Na výběr je 6 velice zdařile poskládaných barevných provedení.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Nejprodávanější
  Vlněný koberec Tanger

  Tanger

  923 Kč
  Mám zájem

  Velice dobrý poměr kvality a ceny. Díky tomu se jedná o nejprodávanější koberec mezi našimi vlněnými koberce. Jedná se jednoduchou víceméně jednobarevnou  smyčku o výšce 5 mm. Kolekce obsahuje 7 barev.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec CeresVlněný koberec Ceres

  Ceres

  1 985 Kč
  Mám zájem

  Díky svému klasickému vzhledu je ideální volbou při renovaci, či zařizování nového bytu, či domu. Rozmanitá škála barev umožňuje jeho použití naprosto kdekoliv. Došlapová vrstva je tvořena velice příjemnou ovčí vlnou. Výška vlasu je 5 mm. Koberec je možno položit i v komerčních prostorách díky vyšší míře zátěže. Kolekci Ceres dodáváme v šířích 4 metry a 5 metrů.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Jednobarevný koberec
  Vlněný koberec ShebaVlněný koberec Sheba

  Sheba

  1 808 Kč
  Mám zájem

  Vlasový, čistě jednobarevný koberec s celkovou výškou 7 mm. V široké nabídce pastelových barev si vybere určitě každý. Vhodný do všech bytových prostor a do kanceláří se standardní zátěží. Vybírat můžete mezi šíří 4 m a 5 m.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec Chicago plusVlněný koberec Chicago plus

  Chicago plus

  1 418 Kč
  Mám zájem

  Pevně utažené smyčky o výšce 4 mm s viditelnou osnovou dávají tomuto koberci vzhled tkaného koberce. Podlaha z tohoto koberce bude mít pevný, až skoro technický ráz, který vkusně doplní moderní interiér.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec AspenVlněný koberec Aspen

  Aspen

  1 522 Kč
  Mám zájem

  Zajímavě prokládané smyčky s prosvítající osnovou vytvářejí zajímavý plastický vzhled tohoto koberce. Výška koberce je 5 mm. Na výběr je 5 barev v šíři 4 m.

  Barevné varianty
  Mám zájem
  Vlněný koberec PhoenixVlněný koberec Phoenix

  Phoenix

  1 631 Kč
  Mám zájem

  Vícebarevné smyčky s viditelnou osnovou vytváří plastický vzhled tohoto koberce. Pevná struktura dovoluje použít koberec jak do všech bytových prostor, tak i do standardních kanceláří. Na výběr je 5 barev v šíři 4 m.

  Barevné varianty
  Mám zájem

  Kde si prohlédnout vzorky naživo?

  Výběr podlahy ve vzorkovně

  Můžete se zastavit u nás na vzorkovně v Praze 10 a podlahu si vybrat tady

  Rádi Vás uvidíme a pomůžeme s výběrem. Jen si prosím domluvte termín návštěvy, aby jsme vzorkovnu rezervovali pouze Vám.

  Výběr podlahy přímo u Vás

  Naložím vzorky do auta a přijedu za Vámi, kde můžete ladit podlahu přímo k Vašemu interiéru

  Na základě víc jak dvacetiletých zkušeností mohu pomoci s výběrem. Za službu účtujeme poplatek 2000,- Kč, který při objednávce nabízené podlahové krytiny odečteme z finální faktury. Ozvěte se, domluvíme si termín.

  Působnost v Praze a Středních čechách
  arrow-left